Bizi Tanıyın...

Sultani Ayakkabı, 1990 yılında giriş yaptığı ayakkabı sektöründe cesur, yenilikçi, şık ve kararlı adımlarla yürüyor. 30 yıllık tecrübeyle, ayakkabı modasının en çok tercih edilen üreticilerinden biri olmayı başaran Sultani, ayakkabı tercihinde kendi yolunu çizmek isteyenleri hayallerine ulaştırıyor.

Tüm koleksiyonlarında ayakkabı tutkunlarının beklentilerini ön planda tutan, standartlara bağlı kalmadan kendi tarzıyla marka yolcuğunu sürdüren Sultani, göz alıcı tasarımları, şık tamamlayıcı ürünleri ve her mevsime damgasını vuran modelleri ile Türkiye’de ve dünyada saygın üreticiler arasında yer alıyor.

Sağlamlık, Kalite ve Dinamizmi merkezine alan, tutkusu; şıklık ve kalite olan herkesin beklentilerine inovatif çözümlerle cevap veren Sultani, 2250 m2 alanda tedarikçilerine hizmet sunuyor.

Kusursuz

30 yıldır kusursuz üretim anlayışıyla ayakkabı ilhamına hizmet eden Sultani, ‘İtalyan Moda’ kavramını ilk kez tüketiciyle buluşturdu. Bugün ‘İtalyan Modası’ Sultani ile birlikte vazgeçilmez bir akıma dönüştü.

İnovatif

Sultani, ayakkabıyla teknolojinin buluşmasını en akılcı fikirlerle hayata geçiriyor, sıcak yaz günlerinde esnek ve havalı; soğuk kış günlerinde suya geçit vermeyen modelleriyle her mevsimde farklı olduğunu kanıtlıyor.

%100 Deri

%100 deri ürünleri ve geniş üretim kapasitesiyle uluslararası marka yolculuğunda sağlam adımlarla ilerleyen, fark yaratan üretimini kalite ve fonksiyonellikle birleştiren Sultani, şıklığı ve rahatlığı bir arada sunmaya devam ediyor.

Müşterilerimizin yorumları bizler için büyük önem teşkil etmektedir.

Müşterilerimizin çoğunluğu üretmiş olduğumuz ve satışını yaptığımız ürünlerimizin hemen hemen hepsini beğenmiş olup, standarttan uzaklaşarak olmayanı üretmek mantığıyla çıktığımız bu yolu takdir etmektedir. Gelen geribildirimler bizler için motivasyon kaynağı olup daha ileriye gitmemiz açısından büyük önem arz ediyor. Bizler ile istediğiniz şekilde irtibat haline geçip görüşlerinizi bildirmekten çekinmeyin. Görüşleriniz ve önerileriniz bizler için çok değerli, sevgiyle kalın...